Jdi na obsah Jdi na menu

Nové stroje

sdsdsdsd

         

serie_psc-gd_29.png

 

serie_co_02.jpg

 

es_001.jpg

Ohraňovací lisy

 

Tabulové nůžky

 

Nástroje pro ohraňovací lisy

CNC řízené hydraulické ohraňovací lisy s odolnou a spolehlivou monoblokovou konstrukcí zaručující vysokou kvalitu a efektivitu výroby, dlouholetou životnost a spolehlivost stroje i v těch nejnáročnějších podmínkách. Konfigurace stroje na míru zákazníka.
Ve stálé nabídce jsou ohraňovací lisy s lisovací silou od 38 do 600 tun a lisovací délkou od 835 do 7200 mm.
  CNC řízené hydraulické tabulové nůžky pro přesné, rychlé a ekonomické dělení materiálu o maximální tloušťce až 20 mm (v sériovém provedení). Odolná monobloková konstrukce, která nepodléhá deformacím ani při překročení doporučených limitů stroje. Bohatá základní výbava.   Dodáváme standardní nástroje nejvyžší kvality s dlouhou životnosí.
   
         

var1.jpg

 

nacharbeiten2.jpg

 

horni---hydr.jpg

Speciální nástroje

 

Nože pro tabulové nůžky

 

Upínání nástrojů

Vyvijíme a dodáváme speciální nástroje a nástrojové systémy pro ohraňovací lisy dle specifických požadavků zákazníka.   Dodáváme nože pro tabulové nůžky.   Dodáváme a instalujeme standardních nástrojových systémů a vyvijíme a vyrábíme speciální upínací systémy dle specifických požadavků zákazníka.
   
         

i-000034.jpg

       

Ohýbání bez otlaků

       
Řešení pro ohýbání plechů s choulostivým povrchem, jako jsou nerezové, hlininíkové a jiné plechy s eloxovaným, nebo zdrcadlovým povrchem.